Ana sayfa

Weifang Baile Sanitary Ware Co., Ltd.

şirket Profili
2003 yılında kurulan Weifang Baile Sağlık Gereçleri Ltd. Şti. Ar-Ge, üretim, satış ve servis hizmetlerini entegre eden sıhhi tesisat vanaları, mekanik işleme, plastik ürünler, sabit sıcaklık sıhhi tesisat vb. . Ağustos 2013'te yeni yeşil bitkinin temeli atıldı. Şimdi 11958.6 metrekarelik modern bir fabrika binasına ve askeri yönetim konseptine sahip. 2014 yılında, Guangdong Eyaleti, Kaiping Şehrindeki banyo üretim üssünde “Kingsitupu Vitrifiye Ltd. Akıllı termostat ve üst düzey banyo ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirketin güçlü teknik gücü, çeşitli üst düzey termostatik musluk ürünlerinin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış patentli, sofistike işleme ekipmanı ve yüksek hassasiyetli test yöntemleri, şirket "SICAKLIK" Constop "," Xingzhu "high-end termostat ürünleri Marka, yıllık üretim ve satış kapasitesi sektörün en iyileri arasındadır.

Constant, 20 üst düzey yönetici personel, 95 atölye çalışanı, 15 teknik personel, 10 pazarlama personeli ve üniversite eğitimi almış veya üstünde toplam çalışan sayısının% 60'ından fazlasına sahiptir. Şirket, sürekli olarak "toplum için yüksek kaliteli ürünler ve yüksek kaliteli hizmetler sağlama" ilkesine bağlı kalmıştır ve "öncü ve girişimci, dürüstlük ve sorumluluk" işletme ruhunu takip etmekte ve "profesyonel hizmet" ilkesine bağlı kalmaktadır. önce müşteri, önce itibar ". Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde, dürüstlük kültürünün dikkatli bir şekilde inşasıyla şirket, şirketin pazar rekabetçiliğini arttırdı ve pazarın ana konumunu sağlamlaştırdı. Şirketin güçlü teknik gücü ve güçlü üretim kapasitesi, akıllı termostatik vana musluğu dahil olmak üzere entegre akıllı algılama ekipmanı kullanarak birbirini tamamlamaktadır. Ortalama günlük çıktı 3.000'den fazla settir ve tek kulplu karışım vana serisi ürünlerinin günlük ortalama çıktısı 4.000'den fazla sete ulaşmıştır. Şirketin işi ülkedeki tüm illere yayıldı ve istikrarlı kalitesi toplum tarafından iyi karşılandı ve birçok kullanıcı tarafından mükemmel bir tedarikçi olarak değerlendirildi.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2003 yılında sıhhi tesisat vanaları, mekanik işleme, plastik ürünler ve sabit sıcaklıktaki sıhhi tesisat ürünleri imalatında uzmanlaşmıştır.

Ağustos 2013'te yeni yeşil bitkinin temeli atıldı. Şimdi 11958.6 metrekarelik modern bir fabrika binasına ve bir askeri yönetim anlayışına sahip.

2014 yılında, Conatant Sağlık Gereçleri Ltd. Şti., Guangdong Eyaleti, Kaiping şehrinde, akıllı termostatlar ve yüksek kaliteli banyo ürünleri üretmek üzere kuruldu.

Gold Lion Ödülü, 2018 yılında en kooperatif değer markası.

Weifang Baile Sanitary Ware Co., Ltd. Weifang Baile Sanitary Ware Co., Ltd.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : KSTP

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5000000-7000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Banyo Termostatik Karışım Vanası satış için