Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

şirket Profili

 

Haocheng Metalware, 10 yılı aşkın bir süredir termostatik musluklar, termostatik kartuşlar, sensörler ve pirinç bağlantı elemanlarının tasarımı, yeniliği ve pazarlamasında profesyonel bir üretim tesisidir.

 

Üretimdeki verimliliğimiz, üstün kalitemiz ve hizmetimizle dünyanın her yerinden geniş bir müşteri yelpazesi kazandık.Sloganımız önce Kalite ve Hizmet her şeyin üstündedir.

 

Yuhuan, Zhejiang'da (Wenzhou bölgesi) bulunuyoruz.Metal parçaların üretim merkezi.Ve yakın gelecekte sizinle iyi bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz ve ziyaret etmek için arkadaşlarımızı ve müşterilerimizi sıcak bir şekilde karşılıyoruz.

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

10 yıldan fazla bir süredir Termostatik kartuş, sensörler ve pirinç bağlantı parçaları için birlikte Ar-Ge, üretim, satış ve servis konusunda profesyoneldir. Şirket, Yuhuan, Zhejiang, Çin'de bulunmaktadır.Yixin, 10 yılı aşkın bir süredir sıkı kalite yönetim sistemi ile profesyonel kaliteye bağlı kalmıştır.Yixin, küresel orta-yüksek pazarlar için mükemmel kalitede banyo ürünleri sağlar ve tüketicilerin oybirliğiyle tanınmasını ve övgüsünü kazandı.

YUHUAN HAOCHENG METALWARE CO.,LTD. YUHUAN HAOCHENG METALWARE CO.,LTD.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Yixin

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 800,000-1,000,000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 10% - 20%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin YUHUAN HAOCHENG METALWARE CO.,LTD. Sertifikalar